Dámské tričko I never liked you anyway 

Tričko s nápisem I never liked you anyway ze 100% bavlny. Ukažte celému světu co cítíte, co si myslíte. Nebojte se říci svůj názor. Buďte jedinečná v tomto dokonalém tričku, které vám perfektně sedne. Jednoduché a stylové tričko s nápisem I never liked you anyway pro ty, kdo chtějí říct co si právě myslí. 

Dámské tričko Minion´s fight 

Mimoní hrdina v akci. Pořiď si tohle dokonalé triko a ukaž Mimoně v jiném světle. Mimoň není jen malá žlutá postavička. Umí být i akční a vždy se objeví ve chvíli, kdy ho nejvíce potřebujete. Na tričku je zobrazen ve slušivém oblečku akčního hrdiny. Zvítězí dobro nad zlem jako obvykle?

Dámské tričko Bazinga 

Najdeš ukrytého Sheldona? Tričko s obrázkem hromady balónků a oblíbené svérázné seriálové postavy prostě musíš mít. Nesepratelný potisk zaručí, že vždy pobavíte své okolí tolik oblíbenou a vtipnou hláškou Bazinga! Odkud vykoukne příště? 

Cesta je tam ... kde si ji uděláš

Vtipné dámské tričko s potiskem Cesta tam, kde si ji uděláš by ti nemělo chybět v šatníku. Máš ráda kreativitu? Pak ukaž všem jak si představuješ cestu a je jedno, jestli je to ta tvoje životní či cesta za někým. 

Na čem ujíždíš ? :)

Každá z nás má něco na čem ujíždí. Na čem ujíždíš ty? Dokonalé dámské tričko s vtipným motivem a retro potiskem musíš mít. Pán ujíždí na W. A. Mozartovi, čemu dáváš přednost ty? Ať už ujíždíš na jakémkoliv druhu hudby, hudebním stylu, tričko se stařičkým gramofonem tě nadchne. 

Czech Teamwork

Jsi fanoušek týmové práce? Nebo chceš jen pobavit své okolí? Pořiď si skvělé tričko s potiskem Czech Teamwork. Je jedinečné a dokonalé. Úspěchem se nemine. Povzbuď své kamarády při náročné práci. Zaručeně se všichni pobavíte.

Tričko - BFF

Nerozluční kamarádi, tlačítka CTRL+ALT+DEL nesmí chybět na tvé klávesnici, ani na tričku. Krásné tričko ze 100% bavlny tě pobaví. Potisk je nesepratelný. Pořiďte si týmová trička do kanceláře nebo jen tak na denní nošení. Už víš kdo jsou nerozluční kamarádi? 

Tričko - Limonádový Joe

Nic nechutná lépe, než kolalokova limonáda. Tričko s motivem oblíbeného a legendárního filmu fanynky Limonádového Joe jistě potěší. Vtipným potiskem své okolí zaručeně pobavíš. Díky kvalitnímu sítotisku ti tričko vydrží skutečně dlouho. Udělej si filmový večer v tomto tričku. Vzpomeneš si na oblíbené hlášky?