Silonky Love

Chcete být za hvězdu nebo jen ukázat celému světu jak moc jste zamilovaná? Ukažte to v silonkách s nápisem love. Ukažte svojí lásku a upgradujte svůj šatník. Budou se vám hodit za každé situace. Buďte in a sdělte všem, že hoříte láskou. Kdo je tím panem Božským? Velmi netradiční silonky, ve kterých to bude slušet každé ženě. 

Komiksovky

Milovníci komiksů třeste se! Přicházejí dokonalé silonky potištěné oblíbeným komiksáckým motivem. Pánové, máte rádi komiksy? Pak pořiďte své vyvolené netradiční dárek. Dámy, potěšte svého miláčka a na rande vyrazte v těchto dokonalých kalhotách. Legíny ve svěžích a zářivých barvách, které ke komiksu prostě neodmyslitelně patří. Oživ si zamračené dny pestrými legínami. 

Legíny Weed

Jsi odvážná a máš fantazii? Pro tebe jsou právě připraveny legíny Weed. Originální potisk ti zajistí, že vystoupíš z davu. Budeš nepřehlédnutelná jako tolik diskutovaná marihuana. Kvalitní legíny pro každou mladou dívku, která je tak trochu rebelka a ničeho se nezalekne. Úspěch v nich budeš mít zaručen, ať jdeš do kina či mezi přátele. 

Legíny Amerika

Nemusíš být zrovna američanka, aby sis mohla pořídit tyhle dokonalé legíny. Jedinečný kousek s potiskem americké vlajky, který jinde nekoupíte. Legíny s americkou vlajkou jsou naprosto dokonalé. Nezapomeň sladit celý svůj outfit, třeba na večerní párty. Budeš v nich zářit a budeš nepřehlédnutelná. Toužíš být američankou? V těchto legínách se jí staneš.

Mašle - siloky

Buď za hvězdu v silonkách ozdobených mašličkami. Černé silonky s potiskem mašlí okouzlí každého. V kombinaci s krátkou sukní můžeš vypadat jako školačka nebo svůdná dračice. Buď čím chceš, ale bez těchto silonek se rozhodně neobejdeš. Mašle vypadají jako tetování, nechte muže přemýšlet o tom, zda je pravé...