Kill min - Trička pro páry

Roztomilí Minioni ze slavné kreslené komedie Já, padouch se dostali na trička! Od nevinné Banana song se ale posunuli krapet dál. Tentokrát jsou opravdu smrtelně nebezpeční. Páchají zlo na vlastní pěst a rozdávají vražedné údery naostřeným banánem. Vypadá to na nový film, vedle něhož se Kill Bill naprosto znemožní. Drsné žluté prostředí, spousta krve a pomstychtiví mutantíci, kteří mají jediný cíl: odpravit své nepřátele, a to zákeřně a bez soucitu. Jen se začnou rozplývat nad rozkošnými mrňousky, čeká je nečekaný úder a rychlý konec. Kill Min přichází na scénu a věřte, že ho nic nezastaví, protože všechny překážky nelítostně zlikviduje...

Sad minion

Nemáte dneska den ? Nevadí i když se mračíte a máte špatnou náladu s tímhle triček to stejně nikdo řešit nebude. Sice je stejně zamračené jako vy ale... je tam přece malý Mimoň, který se moc netváří. 

Happy minion

Máte krásný den a úsměv na tváři? Pak už chybí jen veselý Mimoň na triku a vše je v největší pohodičce. Usměvavý mimoň za pár korun na léto potěší každého v okolí.  

Hra o trůny

Také sleduješ často hru o trůny? Máme ji tady v trochu jiným podání. Stává se ti že místo sledování filmu "hru o trůny" často prožíváš ? :) Pak bys měl mít co nejdřív tohle tričko doma.