Anděl nebo Ďábel ??

Anděl. Ztělesnění dobra, čistoty, poznání a ochrany. Co všechno lidé dělali, aby se andělům přiblížili? Na opačné straně ďábel. Opak anděla. Krutý, zlý a nepřející stvoření, který se žene po duši. Máte chuť zjistit, co ve vás skrývá? S tímto zábavným tílkem je načase to zjistit. Ukažte svou pravou tvář. Nebojte se sami sebe zeptat. Není nic horšího, když nevíte co se ve vás skrývá. Pokud si nejste jistit, nezbývá nic jiného, než poprosit partnera, aby to zjistil. Jemu se to určitě bude líbit a konečně odhalíte svoji pravou tvář. Patříte do čistého a nádherného ráje nebo do špinavého horoucího pekla? Obojí zajisté má své výhody, ale taky své nevýhody. Je jen na vás, kterou stranu si vyberete. Nesmíte však balancovat na hraně. Musíte se rozhodnout. není však už cesta zpět. Pak by jste měli být určitě připraveni na odpovězení jednoduché otázky. Jste anděl nebo ďábel?


Chameleon

Chameleon má výbornou schopnost splynout s okolím a připravit se tak na útok stejně dobře, jako na obranu. Ale někdy to musí být hrozně namáhavé. Stále být ve střehu a sledovat okolí. Bránit se před nepřítelem a hledat vhodnou kořist. Každý si chce někdy odfrknout. Válet se u moře, popíjet ovocné koktejly, hrát hry na pláži, koupat se. Prostě na všechno zapomenout. Nic vás nebude obtěžovat a vy si budete moct užívat zasloužený odpočinek. Není to se každého z nás? S tímto zábavným triček se k tomuto snu můžete alespoň trochu přiblížit. A kdo ví, třeba díky němu se vám dovolená přiblíží více naž jste čekali. Toto originální tričko s popisem perfektně sedne každému. Všem se bude líbit a každý kolem vás ho bude chtít. Budete originální a každý vám ho bude závidět. Toto letní tílko se hodí pro každou příležitost. Na návštěvu přátel, na párty, na procházku u moře nebo jen tak po ulici.

Máá nemáá mě rád ?

Má mě rád? Nemá mě rád? Každá se jistě na tuto otázku někdy zeptala. Ať už se jednalo o první lásku ve školce nebo o pravou lásku na vysoké škole. Právě pro tyto milovnice je zábavné tílko na léto. Hodí se na každou příležitost. Nejvíce asi na cesty za kamarády. Tam se můžete s kamarádkami zasmát. A asi nejvíce se bude hodit na cestu za vaší pravou láskou. Můžete se tak pobavit o vašich starostech a společně se třeba u vína zasmát. A když už jsme u trhání lístů kopretin, nevadilo vám, že jste vždycky museli kytku utrhnout a celou zníčit? Díky tomuto letnímu tričku si můžete lístky odpočítat a květina zůstane celá! Není to bezva? Navíc tričko je velice slušivé a padne jako ulité. A na léto je jako dělané. Při troše štěstí se na vycházce s vaším vysněným partnerem ani nezapotíte.